Řešení

Výrobky systému kabeláže kategorie 5e

b-cat5eSlouží pro instalace sítí pro přenos zvuku, dat, obrazu a zabezpečovacích zařízení pro rychlosti max.1Gigabit Ethernet. Kabely jsou opatřeny izolací z PVC nebo LSZH a mohou být nainstalován prakticky všude. Kabel je možné dodat v základní barvě šedé (PVC), nebo modré (LSZH). Toto rozdělení umožňuje snadnější identifikaci využití. Všechny kabely byly certifikované ve světových zkušebnách.

19″ propojovací panely (patch panely), které jsou součástí systému, se dělí na dvě skupiny:

  • modulární neosazené – univerzální pro všechny kategorie, umožňující montáž modulů ‘keystone’, určených pro kategorii cat.5e
  • osazené – vyrobené pro kategorii 5e, certifikované ve světových zkušebnách, označené barevným kódováním v souladu s normou T568A/B. Zářezové svorkovnice propojovacích panelů jsou vybaveny konektory pro zářezové nože Krone.

Keystone – univerzální modul cat.5e vhodný do všech zásuvek a propojovacích panelů značky Linkbasic. Samozářezová technologie s vysoce spolehlivou funkčností pro kabely o průměru 0,48-0.65mm. Keystone byly certifikované ve světových skušebnách.

Výrobky systému kabeláže kategorie 6

b-cat6Kabeláž kategorie 6 je využívaná v systémech s vyšší důležitostí. Slouží pro instalace sítí pro přenos zvuku, dat, obrazu a zabezpečovacích zařízení pro rychlosti max.1Gigabit Ethernet. Kabely jsou opatřeny izolací z PVC nebo LSZH a mohou být nainstalován prakticky všude. Kabel je možné dodat v základní barvě šedé (PVC), nebo modré (LSZH). Toto rozdělení umožňuje snadnější identifikaci využití. Všechny kabely byly certifikované ve světových zkušebnách.

19″ propojovací panely (patch panely), které jsou součástí systému, se dělí na dvě skupiny:

  • modulární neosazené – univerzální pro všechny kategorie, umožňující montáž modulů ‘keystone’, určených pro kategorii cat.6
  • osazené – vyrobené pro kategorii cat.6, certifikované ve světových zkušebnách, označené barevným kódováním v souladu s normou T568A/B. Zářezové svorkovnice propojovacích panelů jsou vybaveny konektory pro zářezové nože Krone.

Keystone – univerzální modul cat.6 vhodný do všech zásuvek a modulárních propojovacích panelů značky Linkbasic. Samozářezová technologie s vysoce spolehlivou funkčností pro kabely o průměru 0,48-0.65mm. Keystone byly certifikované ve světových skušebnách.

Výrobky systému kabeláže kategorie 6a

b-cat6AKabeláž kategorie 6a je využívaná v systémech s velmi vysokou důležitostí. Slouží pro instalace sítí pro přenos zvuku, dat, obrazu a zabezpečovacích zařízení pro rychlosti max.10Gigabit Ethernet. Kabely jsou opatřeny modrou izolací LSZH a mohou být nainstalován prakticky všude. Kabely byly certifikované ve světových zkušebnách.

19″ propojovací panely (patch panely), které jsou součástí systému cat.6a – modulární neosazené – umožňují montáž modulů ‘keystone’, určených pro kategorii cat.6a

Keystone – univerzální modul cat.6a vhodný do všech zásuvek a modulárních propojovacích panelů značky Linkbasic. Samozářezová technologie s vysoce spolehlivou funkčností pro kabely o průměru 0,48-0.65mm. Keystone byly certifikované ve světových zkušebnách.