O společnosti

Firma Linkbasic nabízí řešení vhodná pro výstavbu kabelových komunikačních sítí, umožňujících sdílení informací. Naši specializací je rozvoj pokročilých řešení umožňujících přenos hlasu, dat a obrazu prostřednictvím společné infrastruktury.

20130430164101925

Naše sídlo se nachází v Šanghaji, ekonomickém centru Číny. Vlastníme dvě továrny – první v Šanghaji vyrábí kabely, druhá v městě Yuyao, v provinci Zhejiang, vyrábí konektory.

Náš vysoce kvalifikovaný personál se neustále snaží udržet nejvyšší standardy ve všech sférách působení firmy, od inovačního výzkumu a projektování nových výrobků, přes kontrolu výroby a skladů až po prodej a obsluhu klientů. Náš výzkumný tým zajišťuje kompletní technickou podporu v oblasti technologických řešení.

Zavedli jsme systém kontroly kvality a také technologické postupy, díky kterým jsou všichni pracovníci zodpovědní za kvalitu práce, kterou vykonávají. Důvěra, jakou v nás chovají naši klienti je pro nás neobyčejně důležitá, a proto se neustále snažíme dodržovat přísné procedury zaměřené na zajištění nejvyšší kvality a spokojenosti z našich výrobků.

Více než 10 let zkušeností v oblasti výrobků pro výstavbu a rozvoj informatických sítí je zárukou našich rozsáhlých znalosti, díky kterým Vám můžeme pomáhat při řešení složitých problémů. Dělení se těmito vědomostmi s našimi klienty prostřednictvím našich školících zdrojů považujeme za velice důležité. Tyto aktivity jsou neustále rozvíjeny na základe Vašich názorů a připomínek. V kontaktech s klienty se snažíme zachovávat vysoké standardy naší firmy, díky čemu je spolupráce s námi snadná a příjemná.
Možnosti

Firma Linkbasic využívá pro výrobu umělohmotných částí metodou injekčního vstřikování plastů stroje nejvyšší kvality. Zaručujeme Vám naše ohromné zainteresování procesem zvyšování kvality, vycházejíc přitom z precizních zařízení, dobře vyškoleného personálu a dokonalého managementu firmy. Naše výrobní továrny jsou vybaveny technologicky pokročilými stroji, které kromě jiného umožňují: výrobu prototypů nářadí, galvanizaci, vytlačování, formování, precizní soustružení, automatickou montáž a balení. V strojním parku se nacházejí zařízení typu CNC – díky kterým jsme schopni poradit si s neočekávanými úkoly, před které nás klienti stavějí.
Politika kvality

Ve firmě Linkbasic je vysoká kvalita našich produktů na prvním místě. Získali jsme certifikát ISO 9001:2000. Díky naší namáhavé práci neustále zdokonalujeme naše výrobky a služby, aby jsme pak mohli našim klientům zajistit nejvyšší úroveň spokojenosti. Vedení firmy investuje do rozvoje svých pracovníků během jejich působení ve firmě značné prostředky. Každý pracovník je vyškolen v oblasti mise a politiky kvality naší firmy. Firma Linkbasic se při vykonávání svých činností snaží zajistit veškeré nevyhnutné prostředky a zavazuje se dosáhnout nejvyšší spokojenost vyplývající z našeho zainteresování a snahy o spokojenost klientů a také k neustálému zdokonalování efektivity našeho systému zajištění kvality v souladu s požadavky normy ISO 9001:2000.